Nastartujte svou kariéru

Začněte u OVB Allfinanz a. s.

 

Jsme největší a nejstarší poradenská společnost v Evropě a právě teď chceme nové členy týmu. Budete to Vy? Pošlete nám svůj životopis.

OVB Allfinanz je dceřiná společnost OVB Holding AG fungující déle než 45 let. Využíváme produkty více než 40 partnerských finančních společností. Staráme se přes 1,2 milionů klientů, kdy spravujeme více než 2 miliony smluv. Zkrátka jsme největší a nejstarší finančně poradenská společnost v Evropě. Nezahoďte šanci a buďte jedním z nás. S čím musíte počítat:

  • Nebudeme Vás držet v kanceláři „od-do“. Pracovní doba je jen na Vás.
  • Společnost OVB Allfinanz Vám zajistí veškerá potřebná školení, workshopy, pravidelné konzultace, koučink a certifikace. Je třeba je absolvovat.
  • Chcete svůj vlastní tým, povýšit a mít vyšší příjem? Výborně, maximálně Vás podpoříme a rozhodně Vás nebudeme omezovat. Vaše kariéra závisí jen a jen na Vás.
  • Klienti se na Vás obrací s žádostí o radu nebo pomoc vyřešit svou finanční situaci. Budete tím, kdo „rozuzlí“ klientovy trable s hypotékou, investicemi a dalšími. Odměna? Odpovídající provize a doporučení na další klienty.

Čeho se nemusíte bát:

  • Nechceme Vás vázat omezující pracovní smlouvou. Jsme podnikatelé, v rámci živnosti máte tedy ruce volné a jste svým vlastním pánem.
  • Vaše dosažené vzdělání nebo obor pro nás není důležitý. Stejně tak praxe v oboru.
  • Celý tým i společnost stojí za Vámi a pomůže Vám, jak jen bude moci. To ostatní je už ale pouze na Vás.

Teď už stačí jediné… Domluvte si posezení u kávy a vzájemně se poznejme, případně se můžeme potkat na pravidelných schůzkách celého týmu s případnými zájemci. Termíny schůzek jsou vypisovány buď na našem webu nebo na Facebooku.

Pokud chcete individuální schůzku a probrat možnosti kariéry, kontaktujte Michala Grygara: 734 805 344 nebo michal.grygar@ovbmail.cz.
Chcete-li se rovnou představit, budeme rádi za zaslání vašeho životopisu na výše uvedený email.