Určitě si často pokládáte otázku, proč věřit právě finančnímu poradci, z jakého důvodu byste zrovna vy měli svého poradce mít. Vždyť máte vše vyřešeno, to nejdůležitější víte. Do banky nebo pojišťovny si taky můžete zajít sami, tak proč mít někoho, kdo bude vědět vše o vašich financích? Nechceme vás přesvědčovat, ovšem několik důvodů stojí za to si přečíst.

  1. Nezatěžujte se. Jste odborníky ve svém oboru. Finance nechte na nás. To my vám poskytneme aktuální informace z trhu. To my nakontaktujeme banky a pojišťovny za vás a předneseme vám několik nejlepších variant. Kterou si zvolíte, to je samozřejmě na vás.
  2. Ušetříte čas. Věnujte se sobě a své rodině. Sedět na internetu, obvolávat finanční domy, obcházet banky a pojišťovny, abyste zjistili, kde vám nabídnou nejlepší podmínky a úroky, to je naše práce.
  3. Nedělejte si starosti. Stal se vám úraz? Vytopil vás soused? Způsobili jste škodu? A co teď? Stačí zavolat nám. Poradíme vám, jak postupovat, co bude třeba zařídit, na koho se obrátit. Jsme poradci téměř za každých okolností.
  4. Důvěřujte nám. Jsme vám nápomocni nejen při „uzavření smlouvy“. (Nejsme prodejci! Jsme vaši poradci). Jsme s vámi co nejdéle to jde. Známe vaše potřeby, vaše možnosti. Víme, kdy máte fixaci hypotéky, takže můžeme zavčasu zjistit ty nejlepší podmínky pro refinancování nebo splacení závazku. Hlídáme si, kdy vaše dítě jde studovat nebo se chystá na vlastní bydlení. Zajistíme vám tak nejlepší možnou nabídku. Na vás je pak si vybrat, co je pro vás to nejlepší. Záleží nám na tom, abyste se měli co nejlépe ve všech životních etapách.

I my jsme lidi. Potřebujeme poradit, když si pořizujeme nové auto, jdeme k lékaři a nevíme, jak vyřešit své zdravotní potíže, nebo

Michal Grygar, michal.grygar@ovbmail.cz, 734 805 344

netušíme, jaká sedačka bude nejlepší a nejbezpečnější pro naše děti, stejně potřebují naše služby například sportovci. Ptáte se proč? Odpověď najdete v článku, který vyšel na irozhlas.cz na téma: Fotbalový agent: Hledáme program, který by hráčům po kariéře umožnil lepší přechod do civilního života.

A co vy? Máte svého poradce?

 

Můžou vás zajímat také tyto články: