Poradci týmu

Nemáte-li svého konkrétního poradce nebo nehledáte dle referencí od svých přátel a rodiny, vyberte si z týmu poradce podle sympatií. Svému poradci svěřujete různé informace, sympatie a důvěra je tedy základ pro fungující obchodní vztah. Při své činnosti spolupracujeme se společností OVB Allfinanz, a.s., se sídlem Praha 4 – Chodov, V Parku 2343/24, 148 00, IČO: 48040410, DIČ: CZ48040410, zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn. 9697 B.

Oblastní ředitel

Ing. Michal Grygar

Ing. Michal Grygar

oblastní ředitel

Vytvořit klientovi finanční plán přímo na míru není jednoduché, a proto si zakládám na vzdělávání a informovanosti v této oblasti, seriózním jednání a profesionalitě. Svým klientům nabízím možnosti řešení životních situací, zajištění příjmu a vytvoření finanční rezervy. Celkový proklientský přístup se promítá v přiblížení informací také v oblasti hypotečního trhu, přípravy prostředků pro studia dětí, přiblížení důchodového systému státu a zajištění v této fázi života, možnosti řešení pojištění při koupi vozu, zajištění chodu domácnosti aj. Finance jsou směr, kterým se chci ubírat i v budoucnosti a díky kvalitnímu vzdělávání a nadšení jsem stále schopen být velice důležitým článkem mezi klientem a finančními domy.

Motto: Přestaňte se litovat a začněte bojovat.

Telefon: (+420) 734 80 53 44
Email: michal.grygar@ovbmail.cz

IČ: 76320260
Místo podnikání: Moravskoslezský kraj
Datum zápisu: 5.9.2011
Evidující úřad: MěÚ Bruntál

Poradci v mém týmu

Miroslav Grygar

Miroslav Grygar

obchodní vedoucí

Jsem přesvědčen, že kvalitním finančním poradcem je ten, kterému dáte pět minut svého času a je schopen předpovědět Vaši finanční budoucnost až do konce Vašeho života. Poskytnete-li mi svých pět minut, rád Vám poskytnu roky zkušeností, znalostí a osobní odpovědnost ke své profesi. Finanční poradenství pro mě nekončí uzavřenou smlouvou. Zakládám si na dlouhodobé spolupráci a poskytuji úplný servis. Díky každodennímu přístupu k informacím o aktuálních finančních trendech jsem schopen pomoci klientům adekvátním způsobem.

Motto: Důležité je, jak s penězi zacházíte, ne kolik jich zatím máte.

Telefon: (+420) 603 30 30 07
Email: miroslav.grygar@ovbmail.cz

IČ: 1286013
Místo podnikání: Opava
Datum zápisu: 12.12.2012
Číslo jednací: OZU/75538-12/ulm
Evidující úřad: MěÚ Bruntál

Jiří Žůrek

Jiří Žůrek

Finanční konzultant

Svět financí je pro lidi velká neznámá a těžko se v něm orientují. Jsem zde od toho, abych lidem ukázal, jak jim může být finanční trh co nejvíce prospěšný. Při každém setkání dokonale naslouchám a následně dělám pro klienty to nejlepší. Můj každodenní přísun nových informací mi pomáhá k tomu, abych mohl klientům co nejefektivněji pomoct v každé situaci, která může kdykoli nastat, když to člověk nečeká. Cílem je dlouhodobá spolupráce a zabezpečit všechny životní fáze klienta.

Motto: Žádný zápas nesmíte vzdát. A to ani, když prohráváte! – Jaromír Jágr

Telefon: (+420) 773 58 71 67
Email: jiri.zurek@ovbmail.cz

IČ: 05653681
Místo podnikání: Moravskoslezský kraj
Datum zápisu: 22. 12. 2016
Evidující úřad: MM Opava

Hana Vaverková

Hana Vaverková

Obchodní vedoucí

„Mým cílem a zároveň posláním je pomoct klientům ve dvou rovinách – pomoct zorientovat se ve světě finančního trhu a jeho produktech (hypotéky, investice, pojištění, penze, spoření) a pomoct nastavit nebo přenastavit vlastní portfolio produktů klienta tak, aby odpovídalo jeho požadavkům a jeho nynější životní etapy. Nejdůležitější je zjistit, jaké mají klienti cíle, přání a potřeby. Na základě toho nalezneme řešení, jak je naplnit. K tomu všemu patří i klientský servis, kdy v případě různých událostí komunikuji s pojišťovnami. Je pro mě velmi důležité dělat svoji práci tak, aby se ke mně klienti vraceli. Spokojenost mých klientů je pro mě zpětnou vazbou a utvrzením, že svoji práci dělám dobře a hlavně, že má smysl.“

Motto: Život je příliš krátký, abychom ho zbytečně promarnili.

Telefon: (+420) 737 03 63 71
Email: hana.vaverkova@ovbmail.cz

IČ: 07115385
Místo podnikání: Bruntál
Datum zápisu: 10. 6. 2019
Evidující úřad: Městský úřad Bruntál – obecní živnostenský úřad

Věra Högerová

Věra Högerová

Oblastní manažerka

„Být dobrým finančním poradcem musí pro člověka znamenat víc, než jen obživu. Nese to s sebou obrovskou zodpovědnost, máte v rukou důležitou oblast života druhých. Finance jsou ve své podstatě intimní záležitost. Vážím si důvěry, kterou ve mně mí klienti mají a baví mě na tom moje svědomitost a v tomto ohledu posedlost dokonalostí. Při práci finančního poradce je, dovolím si tvrdit, smysl pro preciznost velmi žádoucí. U klientů si často představuji, že jednám se svými rodiči. Proč? Protože ty miluju, vím, že financím nerozumí a prostě se snažím „tvořit“ tak, jako bych daný projekt zpracovávala pro ně – tedy s domyšlením všech možných rizik a s vytěžením největšího možného výnosu pro ně. Pomáhat druhým je vždy zaprvé zábavné, zadruhé záslužné, zatřetí satisfakční. Koho by to nebavilo 🙂 „

Motto: Život nám dává do cesty jen takové úkoly, které jsme připraveni zvládnout.

Telefon: (+420) 735 294 256
Email: vera.hogerova@ovbmail.cz

IČ: 09572091
Místo podnikání: Východní Čechy, Severní Morava
Datum zápisu: 5. 10. 2020
Evidující úřad: Městský úřad Bruntál – obecní živnostenský úřad

Ing. Vendula Pěluchová

Ing. Vendula Pěluchová

Marketing

Obchodní vztah, ať už s klientem nebo společností, by měl fungovat jako vztah v soukromí. Je třeba neustále komunikovat, sdělovat si svá přání a potřeby, nacházet vhodná řešení, stavět na důvěře. Jen tak lze budovat pevné a dlouhodobé partnerství. A na tom si zakládám. 

Motto: „Vaše práce vyplní velkou část vašeho života a jediný způsob, jak být opravdu spokojený, je dělat věci, které považujete za skutečně skvělé. A jediným způsobem jak provádět skvělou práci je milovat to, co děláte. „ Steve Jobs

Telefon: (+420) 777 69 69 20
Email: marketing@vendulapeluchova.cz