Poradci týmu

Jsme připraveni vám pomoci. Nemáte-li svého konkrétního poradce nebo nehledáte dle referencí od svých přátel a rodiny, vyberte si z týmu poradce podle sympatií. Svému poradci svěřujete různé informace, sympatie a důvěra je tedy základ pro fungující obchodní vztah.

Oblastní ředitel

Ing. Michal Grygar

Ing. Michal Grygar

oblastní ředitel

Vytvořit klientovi finanční plán přímo na míru není jednoduché, a proto si zakládám na vzdělávání a informovanosti v této oblasti, seriózním jednání a profesionalitě. Svým klientům nabízím možnosti řešení životních situací, zajištění příjmu a vytvoření finanční rezervy. Celkový proklientský přístup se promítá v přiblížení informací také v oblasti hypotečního trhu, přípravy prostředků pro studia dětí, přiblížení důchodového systému státu a zajištění v této fázi života, možnosti řešení pojištění při koupi vozu, zajištění chodu domácnosti aj. Finance jsou směr, kterým se chci ubírat i v budoucnosti a díky kvalitnímu vzdělávání a nadšení jsem stále schopen být velice důležitým článkem mezi klientem a finančními domy.

Motto: Přestaňte se litovat a začněte bojovat.

Telefon: (+420) 734 80 53 44
Email: michal.grygar@ovbmail.cz

IČ: 76320260
PPZ: 126062
Místo podnikání: Moravskoslezský kraj
Datum zápisu: 5.9.2011
Číslo jednací:
Evidující úřad: MěÚ Bruntál

Poradci v mém týmu

Miroslav Grygar

Miroslav Grygar

obchodní vedoucí

Jsem přesvědčen, že kvalitním finančním poradcem je ten, kterému dáte pět minut svého času a je schopen předpovědět Vaši finanční budoucnost až do konce Vašeho života. Poskytnete-li mi svých pět minut, rád Vám poskytnu roky zkušeností, znalostí a osobní odpovědnost ke své profesi. Finanční poradenství pro mě nekončí uzavřenou smlouvou. Zakládám si na dlouhodobé spolupráci a poskytuji úplný servis. Díky každodennímu přístupu k informacím o aktuálních finančních trendech jsem schopen pomoci klientům adekvátním způsobem.

Motto: Důležité je, jak s penězi zacházíte, ne kolik jich zatím máte.

Telefon: (+420) 603 30 30 07
Email: miroslav.grygar@ovbmail.cz

IČ: 1286013
PPZ: 409751
Místo podnikání: Opava
Datum zápisu: 12.12.2012
Číslo jednací: OZU/75538-12/ulm
Evidující úřad: MěÚ Bruntál

Petr Dankovič

Petr Dankovič

vedoucí reprezentant

Finance jsou důležitou součástí našeho života. Avšak ne každý se dokáže v této oblasti dobře zorientovat. Proto jsem tu já a nabízím Vám svou pomoc. Zakládám si především na kvalitní analýze každého klienta, ve které zhodnotím jeho životní situaci. Na jejím základě pak doporučím vhodné finanční produkty odpovídající jeho potřebám a cílům.

Motto: „Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá výmluvy“.

Telefon: (+420) 737 913 036
Email: petr.dankovic@ovbmail.cz

IČ: 05141036
PPZ: 224991
Msto podnikání: Horní Benešov
Číslo jednací MUBR/40728-16/usa
Úřad: MěÚ Bruntál

Jiří Žůrek

Jiří Žůrek

Finanční konzultant

Svět financí je pro lidi velká neznámá a těžko se v něm orientují. Jsem zde od toho, abych lidem ukázal, jak jim může být finanční trh co nejvíce prospěšný. Při každém setkání dokonale naslouchám a následně dělám pro klienty to nejlepší. Můj každodenní přísun nových informací mi pomáhá k tomu, abych mohl klientům co nejefektivněji pomoct v každé situaci, která může kdykoli nastat, když to člověk nečeká. Cílem je dlouhodobá spolupráce a zabezpečit všechny životní fáze klienta.

Motto: Žádný zápas nesmíte vzdát. A to ani, když prohráváte! – Jaromír Jágr

Telefon: (+420) 773 58 71 67
Email: jiri.zurek@ovbmail.cz

IČ: 05653681
PPZ: 230339
Místo podnikání: Moravskoslezský kraj
Datum zápisu: 22. 12. 2016
Číslo jednací:
Evidující úřad: MM Opava

Ing. Vendula Pěluchová

Ing. Vendula Pěluchová

Marketing

Obchodní vztah, ať už s klientem nebo společností, by měl fungovat jako vztah v soukromí. Je třeba neustále komunikovat, sdělovat si svá přání a potřeby, nacházet vhodná řešení, stavět na důvěře. Jen tak lze budovat pevné a dlouhodobé partnerství. A na tom si zakládám. Své zkušenosti, znalosti a dovednosti uplatňuji nejen ve světě financí, ale také marketingu. Tyto dvě oblasti vnímám jako neustále se rozvíjející, plné příležitostí, proto je mi ctí být součástí. Přidáte se?

Motto: „Vaše práce vyplní velkou část vašeho života a jediný způsob, jak být opravdu spokojený, je dělat věci, které považujete za skutečně skvělé. A jediným způsobem jak provádět skvělou práci je milovat to, co děláte. „ Steve Jobs

Telefon: (+420) 777 69 69 20
Email: marketing@vendulapeluchova.cz