Ředitelské cestování po Lotyšsku

Jak to vypadá, když ředitel opavského týmu OVB Allfinanz Michal Grygar cestuje pracovně i za zábavou? Krátce jsme si s Michalem popovídali a nyní můžeme sdílet jeho zážitky prostřednictvím fotek.

Několik srpnových dnů strávil Michal spolu s dalšími řediteli jiných týmů v Lotyšsku. Konkrétně navštívil město Riga, kde se věnoval jak obchodním záležitostem, tak zábavě. Spolu s kolegy v rámci konzultací a porad probrali strategii firmy (respektive každého týmu), rozvoj aktivit, manažerské dovednosti, jak motivovat svůj tým a také jak mu nabídnout ty nejlepší podmínky pro práci. Prostředí, ve kterém business řešil, nabízelo také spoustu možností pro zábavu. Navštívil několik velmi zajímavých historických míst, alespoň krátce poznal místní kulturu, ochutnal lokální gastronomii a na malou chvíli si vyzkoušel roli lotyšského reprezentanta na bobové dráze.

Celkovou atmosféru Michal zaznamenal na fotografiích, které si můžete tímto prohlédnout.

Kromě Lotyšska Michal navštívil toto léto i Ukrajinu, kde konzultoval možnosti podnikání a rozšíření své působnosti. Proč se pouštět do businessu právě na Ukrajině uvedl v článku.