Rok 2019 v číslech

Podívejte se společně s námi na to, jak úspěšný byl rok 2019 pro náš tým. 

Investice

Přesně s tolika klienty jsme navrhli možnosti, jak efektivně investovat jejich finance a zajistit si tak například rezervu pro nenadálé události, studia dětí apod.

Hypotéky

29 osobám a rodinám jsme vyřešili financování jejich bydlení. Pořízení nového domu/bytu nebo rekonstrukci, případně refinancování stávající hypotéky.

Penze

Přesně toto je počet osob, které jsou si vědomy nutnosti zajistit se na penzi a neslevit v pokročilém věku ze svého životního standardu.

Majetek

Celkem na 115 smlouvách jsme klientům zajistili jejich majetek – domácnost, auta a další movité věci. Nemusí se tak obávat nenadálých situací, kdy dojde k poškození nebo odcizení.

Život

Pro tyto osoby je jejich život a zdraví základ. Nic nenechají náhodě a připraví se na okamžiky, kdy jsou v důsledku zdravotních komplikací omezeny jejich příjmy. 

Naše „práce“ ovšem není jen o řešení finanční situace klienta. V průběhu roku 2019 jsme:

  • absolvovali řadu školení a certifikací žádaných ČNB.
  • procestovali řadu zemí, potkali se se zahraničními kolegy z OVB Allfinanz, vyzkoušeli místní kuchyni a navštívili známá historická místa.
  • rozšířili svou působnost, a to ve městě Bruntál, kde kolegyně Hana Vaverková otevřela novou kancelář.
  • zvyšovali finanční gramotnost studentů středních škol v Opavě, Krnově a Bruntále prostřednictvím interaktivní hry „Moje Familie„.
  • darovali několikrát krev ve Slezské nemocnici Opava.
  • přivítali v týmu nové kolegy.
  • strávili volný čas společně nejen jako kolegové, ale také jako přátelé.

Těšíme se na další chvíle strávené s vámi. Chcete být u tohoto všeho s námi? Rádi vás přivítáme v týmu. Stačí si domluvit pohovor s ředitelem 👉 Ing. Michal Grygar ☎ 734 805 344 📧 michal.grygar@ovbmail.cz.