Naše služby

Oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci, lze pojmenovat jako naše služby. Nejsme ovšem jen poradci, kteří s vámi řeší různé situace, ve kterých se budete ocitat v jednotlivých fázích života (studia, první zaměstnání, bydlení, rodina, penze). Jsme tým, jenž má vedle finančního poradenství na mysli další důležitou oblast, a tím je vzdělávání. Záleží nám na tom, abyste rozuměli svým účtům, hypotéce, investicím, proč jsme zvolili právě daný produkt, proč zrovna teď je nebo není vhodné investovat, proč spořit právě u tohoto finančního domu. Náš obchodní vztah stavíme na důvěře a transparentnosti. Bavila by vás tato práce? Pak se můžete stát součástí našeho týmu a budovat svou kariéru.

Zajištění příjmu (životní pojištění)
Klienty nelze ochránit před úrazy, nemocí či ztrátou zaměstnání, tudíž příjmu. Můžeme se ovšem postarat o to, aby měl klient v těchto situacích dostatek finančních prostředků, které zajistí běžné fungování rodiny, schopnost splácet případnou hypotéku či jiné závazky.

Investice
Nevadí Vám, že Vaše úspory/investice leží ladem na běžném účtu a nevydělávají tak, jak by měly? Poraďte se s námi o vhodné finanční strategii, rozložíme prostředky podle Vašich potřeb a s takovým rizikem, které si sami určíte. Neztrácejte hodnotu svých peněz, zhodnoťte a plňte si své sny – studia pro děti, nové auto, luxusní dovolená, nákladnější koníčky, penze plná zážitků.

Zajištění majetku (neživotní pojištění)
Nejen život je třeba ochránit. Společně vybereme nejlepší pojištění Vašeho movitého i nemovitého majetku, připravíme povinné i havarijní pojištění na míru, postaráme se o Vás a Vaše zavazadla během cestování. A to vše tak, aby byly pokryty případné škody, ale nezruinovalo to Vaši peněženku.

Odpovědnost
Je to tak, ale za blbost se platí. Nejste-li pojištěni. Vytopený soused, srážka na kole, rozbité věci kamarádů způsobené našim dítětem nebo domácím mazlíčkem. Čím vyřešíte? „Občanskou odpovědností“. Rozbitý notebook, nabourané firemní auto, porouchání stroje vaší vinou? Nemusíte mít strach, náhradu škody ve výši až 4,5 násobku vaší hrubé mzdy vyřeší „Odpovědnost zaměstnance vůči zaměstnavateli“.

 Bydlení
Vlastního bydlení se nemusíte dočkat ani celoživotním spořením. Nechte si poradit, jak výběrem vhodné investice či spoření ihned nebo co nejdříve koupit byt/dům, financovat výstavbu, drobné úpravy, nebo rozsáhlou rekonstrukci. Zajistěte si svou budoucnout, vybudujte si svůj dlouhodobý majetek.

Penze
Straší Vás myšlenka na drastický propad příjmu a životní úrovně při odchodu do důchodu? Pomůžeme Vám, abyste tuto část svého života prožili zabezpečeni a nemuseli spolehnout na státem vyplácený důchod.

Chceme si být jisti, že naši klienti budou maximálně spokojeni s finančními produkty, které jim doporučíte. Proto spolupracujeme s těmi nejlepšími společnostmi. Z jejich nabídky vybíráme to nejlepší.

Přehled všech partnerů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, najdete zde.