Odstartujte svou kariéru.

Jsme největší a nejstarší poradenská společnost v Evropě a právě teď chceme nové členy týmu. Budete to Vy?

OVB Allfinanz je dceřiná společnost OVB Holding AG fungující déle než 45 let. Využíváme produkty více než 40 partnerských finančních společností. Staráme se přes 1,2 milionů klientů, kdy spravujeme více než 2 miliony smluv. Zkrátka jsme největší a nejstarší finančně poradenská společnost v Evropě. A právě toto zázemí nabízíme i vám pro to, aby vaše kariéra rostla.

Nezahoďte šanci a buďte jedním z nás.

S čím musíte počítat…

  • Nebudeme Vás držet v kanceláři „od-do“. Pracovní doba je jen na vás.
  • Společnost OVB Allfinanz vám zajistí veškerá potřebná školení, workshopy, pravidelné konzultace, koučink a certifikace. Je třeba je absolvovat.
  • Chcete svůj vlastní tým, povýšit a mít vyšší příjem? Výborně, maximálně vás podpoříme a rozhodně vás nebudeme omezovat.
  • Klienti se na vás obrací s žádostí o radu nebo pomoc vyřešit svou finanční situaci. Budete tím, kdo „rozuzlí“ klientovy trable s hypotékou, investicemi a dalšími. Odměna? Odpovídající provize a doporučení na další klienty.

Čeho se nemusíte bát…

  • Nechceme vás vázat omezující pracovní smlouvou. Jsme podnikatelé, v rámci živnosti máte tedy ruce volné a jste svým vlastním pánem.
  • Vaše dosažené vzdělání nebo obor pro nás není důležitý. Stejně tak praxe v oboru.
  • Celý tým i společnost stojí za vámi a pomůže vám, jak jen bude moci. To ostatní je už ale pouze na vás.

 

Na co se můžete těšit…

  • Pomoc kolegů nejen v začátcích. Nebojte se, že vás hodíme do vody jako to bývá v zaměstnání a necháme vás plavat nebo se dokonce utopit. Váš mentor vám bude po celou dobu při ruce.
  • Naše vztahy jsou nejen čistě pracovní, ale i přátelské. Relaxujeme jak na akcích pořádaných ředitelstvím, tak námi samotnými. V průběhu roku tak máme možnost lyžovat v Alpách, odpočívat u moře, zažít adrenalin při skydivingu a na vodních lyžích, nebo si zastřílet na střelnici v rámci vánočního večírku.Dokonce týmově pravidelně darujeme krev.

Teď už stačí jediné… Domluvte si posezení u kávy a vzájemně se poznejme. Chcete-li zaslat svůj životopis, budeme jenom rádi. Vaše CV budeme očekávat na emailu michal.grygar@ovbmail.cz.

Sledujte nás na sociálních sítích a buďte stále v obraze, co se děje v našem týmu.