Proč je podnikání výhodou? Jak vytvořit vlastní firmu? To nám prozradí zkušený podnikatel Miroslav Grygar, který má se spoluprací se společností OVB Allfinanz dlouholeté zkušenosti.

Vytvoření vlastní firmy má spoustu výhod. Do vlastního týmu si mohu vybrat lidi, se kterými chci spolupracovat a kteří mi sedí i povahově. Další velkou výhodou proč mít velký a kvalitní tým je, že stále více klientů hledá naši pomoc nejen v oblasti financí. Rozšířením týmu zvládnu všechny tyto přání, cíle, potřeby a požadavky všech klientů splnit. Pro mě je podnikání velká výhoda. Člověk si může vytvořit plán, který mu vyhovuje a skloubit dohromady jak své podnikání, koníčky, tak i rodinu. V podnikání vidím velký potenciál pro lidi, kteří chtějí být pány svého času, mít nadprůměrný příjem, získat pasivní příjem, jistý kariérový růst a hlavně mají manažerské ambice. Podle mě je v podnikání větší jistota než v zaměstnání.

 

Než jsem začal podnikat v oboru financí, měl jsem několik zaměstnání, kde jsem si uvědomil několik faktů, které mě přesvědčily udělat si živnostenské oprávnění a začít podnikat. Mezi hlavní fakta, které mi změnily, troufnu si říct život, byly rozdíly ve vydělaných penězích, kariéra, vzdělávání, změna stylu života a samozřejmě v nemalé míře nabízené benefity. Uvědomil jsem si, že málokterý zaměstnaný člověk dosáhne vyšší pozice na tož pozici manažerskou, tak jsem začal hledat a stýkat se s lidmi, kteří na manažerských pozicích jsou. Tímto pátráním jsem narazil na úspěšné lidi z mezinárodní společnosti OVB Allfinanz, kteří mi nabídli možnost podnikat a změnit stereotypní život v zaměstnání. Nyní mám jasně daný kariérový plán, který velice dobře funguje x let a je velice dobře nastaven.

 

Mám velice kvalitní vzdělávací systém, který mi umožňuje být stále informován o dění na finančním trhu, který je v dnešní době velice rozsáhlý, a pro mnoho lidí nepřehledný. Systém vzdělávání je na bázi odborných školení, zkoušek, ale hlavně v podobě certifikací, které vyžaduje ČNB a toto vzdělávání a certifikace mi umožňují orientaci na finančním trhu po celém světě. A na konec to nejlepší –  benefity. Toto podnikání mi umožnilo spoustu krásných akcí jak letních, tak i zimních. Na těchto akcích jsem se setkal s velice úspěšnými a známými lidmi, mám možnost se každoročně dostat do velice krásný a exotických zemí a samozřejmě nesmím opomenout krásné lyžování v Rakouských Alpách.

Takže co na to říkáte? Zajímá vás více informací o tom, jak kariérně postoupit bez omezení, jak být oceněn/a jen a jen podle toho, jak jsem šikovný/á? Stačí si domluvit posezení u kávy/čaje a veškeré možnosti probrat.

Budu se těšit na setkání s vámi.

Miroslav Grygar

Miroslav Grygar

Obchodní vedoucí

tel: +420 603 303 007

email: miroslav.grygar@ovbmail.cz