Proč podnikám

V podnikání vidím obrovskou výhodu a jistotu. Můžu si vybrat, v čem budu podnikat a s kým budu podnikat. Pro mě největší výhoda je čas. Můžu si ho naplánovat jak potřebuji. Jednoduše jsem tam, kde být chci. Ať už je to s rodinou na obchodní schůzce, nebo někde jinde. Vůbec ta největší výhoda je pasivní příjem. Každý chce vydělávat peníze zatím co spí nebo je na dovolené. Proto buduji vlastní tým a tím i pasivní příjem. Proto jsem skončil v zaměstnání a začal podnikat na plno. Nejprve jsem to bral jako přivýdělek k zaměstnání. Později jsem zjistil, jak je podnikání výhodné. Kariérní růst je jasně daný. Jednoduše splnit podmínky a je to. Vždy jsem chtěl mít svůj tým a vést ho k úspěchu. Jsem lídr, který ví, co chce a kam směřuje. Každému, kdo se mnou začne spolupracovat, otevřu dveře, které nikde jinde nenajde. Naučím ho, jak se stát lídrem a úspěšným člověkem. Změním mu život, tak jako podnikání změnilo život mě. Stále je hodně klientů, o které se bohužel nemáme čas postarat. Proto stále rozšiřujeme tým o nové spolupracovníky. Budete to právě Vy, kdo rozšíří naše řady týmu a pomůže nám?

 

Vážená profese

Finančního poradce potřebuje každý, kdo nějakým způsobem hospodaří s penězi. Je to stále vyhledávanější profese. Doba, kdy to mohl dělat každý, je dávno pryč. ČNB stále zpřísňuje pravidla a právě díky tomu je čím dál tím těžší být kvalitním rádcem v oboru financí. Doslova se stáváme doktory na finance. Nehledě na to, že produktů na finančním trhu jsou tisíce. Pro obyčejného člověka je takřka nemožné se v tom orientovat.
 

Čemu se věnuji

Nezaměřuji se pouze na jednu oblast. Prosazuji tzv „Allfinanz koncept“. Rád pomůžu ve všech oblastech finančního poradenství. Obecně se snažím pozvednout finanční gramotnost v Česku, protože oproti našim sousedům za hranicemi máme pořád co dohánět. Zejména se věnuji projektu Moje famílie ,který prezentujeme na 2. stupni ZŠ a SŠ. Děti jsou naše budoucnost, a proto je pro ně důležité vědět, jak to funguje ve světě financí a jak s financemi hospodařit.
Máte dotaz k mé osobě jako klient? Zajímá vás, jaké jsou možnosti spolupráce? Neváhejte mě kontaktovat.
 
Petr Dankovič
petr.dankovic@ovbmail.cz
tel: + 420 737 913 036